KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773540

nr 1677 3540

Ingemar Tingström

(1922-2010), Sverige

Oljemålning, Signerad, "klippkust". Olja på duk på pannå, 29x32 cm, yttermått inklusive ram: 34x37 cm

Ingemar Tingström, svensk bildkonstnär född 1922, död 2010.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 februari 2025
kl 18:43:33

Ingemar Tingström

Läs mer om Ingemar Tingström